Sposób dostawy

DPD kurier
Dostawa kurierska od firmy DPD
Szybki i praktyczny sposób doręczenia towaru aż pod Twoje drzwi.
Dostawa towaru trwa większością do 3 dni roboczych.
Co do ceny - u nas dostawa zawsze jest gratis.

Sposób płatności


Zwykły przelew

Klasyczny i każdemu dobrze znany sposób, jak zapłacić za zamówienie.
Prosimy jednak pamiętać, że zwykły przelew może trwać nawet kilka dni.
Nie polecamy w przypadku, kiedy Ci zależy na szybkości płatności i czasu doręczenia towaru.


Za pobraniem
Zapłać za towar wygodnie aż podczas doręczenia zamówienia.
Cena doręczenia za pobraniem jest 8 zł.


Bramka płatnicza PayU - on-line płatności
Łatwy, szybki i bezpieczny sposób, jak zapłacić za zamówiony towar. Po odesłaniu zamówienia będziesz przekierowana na bramkę płatniczą, która pośredniczy w płatności. Używamy zaufanej bramki płatniczej od firmy PayU S.A., gdzie bezpieczeństwo klientów jest zawsze na pierwszym miejscu. Wszystkie płatności są zabezpieczone a dane są szyfrowane. Przy użyciu bramki płatniczej Twoje pieniądze są u nas podczas chwili :-)


Płatność przelewem on-line

Natychmiastowy przelew za pośrednictwem bankowości internetowej. Bramka płatnicza PayU Cię przekieruje na stronę Twojego banku, gdzie się zalogujesz jak zawsze i potwierdzisz już przygotowane polecenie zapłaty. Po zrealizowaniu płatności zostaniesz przekierowana z powrotem do sklepu. Płatność potwierdzana jest od razu, będziemy kontynuować realizację zamówienia bez opóźnień.


Płatność kartą płatniczą (Visa i Mastercard)
W Internecie można płacić tą samą kartą (debetową, kredytową), co w zwykłym sklepie. Bramka płatnicza PayU umożliwi Ci zapłacić w oka mgnieniu za Twoje zamówienie. Po zrealizowaniu płatności zostaniesz przekierowana z powrotem do sklepu. Płatność potwierdzana jest od razu, będziemy kontynuować realizację zamówienia bez opóźnień.


Portfele elektroniczne
Apple Pay, Google Pay, Visa Secure Remote Commerce, Masterpass – każdy e-portfel to unikalna metoda płatności, którą możesz mieć teraz w naszym sklepie!